Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig kell tűnöm egy tanár...

Meddig kell tűnöm egy tanár beszólásait? 17/f

Figyelt kérdés

Van egy tanárom, aki állandóan beszólogat nekem az egész osztályom, vagy az egész iskola előtt. Akármi van, mindenért engem cseszeget. Nem adtam neki erre okot, nem vagyok rossz tanuló sem. Eddig még tűrtem (lassan 2 éve), egyszer sikerült már annyira felidegesítenie hogy órán azt mondtam neki hogy "hü**e f**z", de nem foglalkozott vele, még tovább idegesített.

Attól félek, hogy egyszer valami olyat szól be, ami után elszakad a cérna, de akkor nagyon kiosztom az biztos.

Szerintetek hogyan türtőztessem magam hogy nehogy egyszer nagyon visszaszóljak neki?



2016. dec. 10. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatnál beszélni az osztályfőnököddel erről. Ő nem tudna segíteni?
2016. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél olyan hülye mint én voltam, egy tanár évekig bántotta a fiam mert beteg. Hiábavaló volt minden panaszom, csak folytatta... szerencsére már nem ott tanul a gyerek. Szülők nem tudnak segíteni neked?
2016. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 dq ***** válasza:
96%
Menj oda hozzá szünetben, és kérd meg hogy a jövõben ne beszéljen így rólad (az osztály elõtt).
2016. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem már az offővel, ő beszélt a tanárral, de nem változott a helyzet. Az sem segítene, ha egyszer megmondanám neki a magamét? Mert iskolát nem akarok váltani, mert nagyon jó suli, az osztálytasak is jók, örömmel járok suliba. (még ez az egy tanár sem veszi el a kedvem)
2016. dec. 10. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az sem segítene, ha egyszer megmondanám neki a magamét? "

Ettől csak rosszabb lenne, eszedbe ne juusson! Próbáltad már SZÉPEN megkérni, hogy ne tegye?

2016. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dq ***** válasza:
100%
Ha azt mondod neki hogy h**e f**z, akkor fogalma sem lesz, hogy mit csináljon. Inkább azt mondd neki el, hogy mit (ne) csináljon.
2016. dec. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bosszantsd föl te is őt, hogy mindent megtanulsz az ő órájára, és folyamatosan jelentkezzél. Habár én nem tudom, mennyire jó módszer. Meg nem feltétlenül csak, ha tudod a választ, hanem akkor is, ha kérdezni szeretnél.
2016. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig is mindent megtanultam az órájára. Beszéltem már vele négyszemközt szépen meg csúnyán is de semmi haszna. Egész suliban 6 emberre van így rászállva, 5-en tűrjük a beszólásait, de az az egy gyerek (ő 16) mindig visszaszól neki, lemondja a sárga földig az osztálya előtt, és őt már nem cseszegeti a tanár.
2016. dec. 10. 22:58
 9/12 dq ***** válasza:
65%

Akkor meg is van, hogy mt csinálj.

Öltözz be az egyetlen másik gyereknek, járj olyan ruhákba, mint õ szokott.

2016. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az milyen lenne, hogyha megpróbálnád, hogy nem veszed fel , nem veszed magadra a h.lyeségeit? Hogy azt lássa rajtad, vagy, hogy nem érdekel, vagy hogy mosolyogsz őrajta, hogy ő milyen buta? De csak mosoly simán,nem kell lenézőnek lennie, csak ne tudjon felidegesíteni, se megbántani.
2016. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!