Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sok rossz jegyem van, amit...

Sok rossz jegyem van, amit nem mertem elmondani a szüleimnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 1. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz őszintének lenni velük?
2016. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom hogy leszidjanak.Nem akarom idegesnek látni őket.
2016. dec. 1. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te mondod el akkor kiderül máshonnan. Legkésőbb félévkor a bizonyítványból. Akkor idegesek lesznek a jegyeid miatt is meg azért is mert hazudozol. Ha tőled tudják meg akkor csak a jegyeid miatt. Melyik a jobb?
2016. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb kiderül én már tudom..
2016. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Itt az a baj,hogy már év eleje óta csak gyűlik.
2016. dec. 2. 17:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Létszi segítsetek!
2016. dec. 9. 16:09
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki segítsen!
2016. dec. 9. 16:10
 8/8 anonim válasza:
97%

hahhó!!

ez bizony butaság volt, csak még nagyobb bajt csinálsz magadnak.. :S de ha már itt vagy, valahogy el kell mondanod! nemcsak azért, mert "egyszer majd úgyis kiderül" (bár ez is több, mint valószínű), hanem sokkal inkább azért, mert vállalnod kell tetteidnek a következményét, megoldást kell találnotok! a szüleid szeretnek téged, azért lesznek mérgesek, ha nem vagy őszinte és becsületes.. jobb előbb túl lenni az ilyenen..

aztán onnantól lehet már megoldásokat keresni: külön tanár, plusztanulás, gyakorlás, nem tudom, hány éves vagy..hidd el, nagyon meg fogsz könnyebbülni, ha elmondod nekik, még ha baromi nehéz is, mégha totál ki lesznek akadva,akkor is! (saját tapasztalat)

nagyon szorítok Neked!

2016. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!