Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2012-es központi érettségi...

2012-es központi érettségi tételeket honnan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni? Már megvan,csak valahogyan hozzá kéne férni. Hogyan lehetséges ez? NAGYON FONTOS lenne!!!!!! Nem emelt szintű kellene.
2010. máj. 3. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha a szóbeli tételekre gondolsz, azt nektek kell kidolgozni. Ha az írásbelire, akkor hőzzál sdzépen vissza a homokozóba álmodni.
2010. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Minek neked a 2012-es? Honnan veszed, hogy már megvan? Érettségi előtt ki fogják adni azt is...
2010. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Bazzeg... azért az kemény, hogy már most, 10. osztályban tudod, hogy le fogod szarni az egészet... egyszerűbb most otthagyni az egészet, és elmenni kőműves segéd-helyettesnek.
2010. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
50%

Azta... pajti, 2 évvel előre nem szokták kidolgozni az éretségit, pont azért hogy ilyen zöldfülű gyakori kérdés csibészek mint te hozzá se juthassanak, majd csak 2012 májusában.

Hozzájutni is éretségi előtt pár orával, max egy nappal lehet, mikor leszállítják őket. de ahhoz hogy ez sikerüljön, jó közel kell lenni a tűzhöz, de ott könnyen meg is égetheted ám magad.

2010. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azta!!! De okoskák vagytok! XDXDXDX Képzeljétek el,hogy megvannak már 2 évre előre az érettségi tételek,és kidolgozva! Csak érdeklődtem,hogy meg-e lehet tudni,de olyanokat,mint Ti zöldfülüek,még ezt sem tudjátok! XD :-@ Csak mert iskolába járok,és tudom,hallottam,hogy ez megvan már! Nézzél szét a neten. Aláírták már a b.m.-ban!
2010. máj. 3. 22:36
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

amúgy igaza van a kérdezőnek..

ma hallottam a tv-ben én is h már évekkel az érettségi előtt megvannak...

2010. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ja, csak el vannak zárva. Kedves IQ-fighter barátaim.
2010. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

igen, évekkel előtte megvannak feladatlapok, de hogy melyik évben melyik lesz az csak abban az évben derül ki.

inkább tanulni kéne. amugy meg én a "tétel" szót a szóbeli tételekre használom.de lehet én vagyok hülye:D

2010. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Majd megtudod a tanártól, úgy 2011 év vége felé.
2010. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"már 2 évre előre az érettségi tételek,és kidolgozva"


- Kidolgozni a diákok szokták a SZÓBELI tételeket. Kérdezd emg attól, aki két évre kidolgozta négy érettségi téeleit, hátha ő tudja.

2010. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!