Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Na ezt hogy csináljam meg?...

Na ezt hogy csináljam meg? Holnap 6 tantáryból irunk és már csak ez a délután van rá lehetőség. Sürgős!

Figyelt kérdés
Ilyen se volt még de nem tudom hogy csináljam.. Miért kell holnapra feladni hogy 6 tantárgyból is irnunk kell!!Csak ez a délután van rá. Ráadásul nehéz tantárgyakból irunk és olyan jól sem állok. Mindig ugy érzem hogy még most este és reggel 100-szor kell átnéznem. Hogy tudnám jól megjegyezni gyorsan megtanulnide hatékony legyen?? Nagyon SÜrgősen kellene
2016. máj. 8. 16:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Sehogy, ennyi idő alatt nem lehet megváltani a világot. Vagy mindegyikből tanulsz egy kicsit és akkor írsz 6 rossz dolgozatot, vagy kiválasztasz párat, amiket nagyon megtanulsz, a többiből pedig bízol a szerencsédben.

Legközelebb időben kellene elkezdeni, és nem lenne ilyen problémád.

2016. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
gondolom nem most tudtad meg hogy holnap ennyiből írtok... most nem tudsz már mit csinálni, max rájössz hogy ezért nem jó halogatni a dolgokat.
2016. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egész héten másra is kellet tanulni!!! Tegnap pedig szülinapi bulin voltam!! Oda van írva a kérdésbe hogy ÖTleteket ne PEdig OLtásokat!!! KÖszönöm
2016. máj. 8. 16:51
 4/26 anonim ***** válasza:
ja, hogy a szülinapi buli fontosabb mint a tanulás... erre nincsenek ötletek, kapsz legalább 4 tárgyból rossz jegyet és legközelebb nem halogatsz, ez lesz a tanulópénzed. Meg még ha bulin is voltál, miért csak késő délután ülsz neki? Most már felesleges...
2016. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát tudod nem vagyok olyan hogy kihagyom a legjobb barátom szülinapját!!!! Ahoz nincs közöd mit csináltam de nem értem rá!.. Ja és kérdésben ott volt hogy Ötleteket ne azt hogy hogy osszam be az életem
2016. máj. 8. 16:58
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
ohh ha ilyen nagy vagy, akkor gondolom magadtól is tudod a módszert hogyan lehet kb 3 óra alatt 6 tantárgy anyagát megtanulni... ilyen arrogáns kis csipszaroknak ha tudnék se segítenék.. magadnak főzted, edd is meg. Tanulhattál volna folyamatosan, hét közben, vagy szombaton, egész nap a buli előtt, meg pénteken suli után, meg ma reggeltől és akkor nem lenne gondod. de mivel erre lusta voltál, majd most lesz időd meggondolni, mert ha írsz 6 rossz dolgozatot a szüleid gondolom nem fognak elengedi egy darabig bulizni, mert rontasz.
2016. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Fuuu te komolyan anyira csunyát tudnék mondani de fuuu

Akkor hogy világos legyen a te agyadnak hogy nem ÉRtem RÁ!!! Akkor nem kell a .... kis tanácsot le... .... meg magadnak!!! Ilyenek mind te nem itt lenne a helye!!! Nem tudom minden időmet csak a tanulásr fordítani de még suli után is tanuljak.. Hogy lehet ekkora .... mondani??!!!

2016. máj. 8. 17:08
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát nem épp arra kértél ÖTletet, hogy hogy tudnád leghatékonyabban BEosztani az életed (mai részét)? :))


Kár felháborodni, igaza van annak, aki azt mondja, válaszd ki azt a max. 2 tárgyat, ami a legfontosabb, a többit meg "engedd el", különben mindenből leégsz majd!

2016. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
ohh te szegény.. nem tudsz suli után tanulni? hát mivel telnek ilyen mozgalmasan a napjaid? csak nem barátok, elmászkálás internet? Majd megtanulod, ha ilyen hozzáállással nem fognak felvenni egy jobb iskolába se és mehetsz a gyárba 3 műszakba... és ne pattogj, kettőnk közül én államvizsgáztam már le... mert gondolom neked, ha ennyire nincs időd tanulni a felsőoktatás meg se fordult a fejedben. Egyébként neked se itt kéne lenned, hanem tanulni..nem gondolod? vagy van ötletem. Mond meg a tanárnak hogy bocs, de nem volt időd tanulni, mert bulizni kellett.biztosan megérti:-D :-D
2016. máj. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Úgy tanuld meg, hogy kikapcsolod a géped és tanulsz, helyetted senki se fogja megtanulni.
2016. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!