Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai matekról?

Mi a véleményetek a mai matekról?

Figyelt kérdés
Szerintem amilyen jó volt a tegnapi magyar ez a matek akkora katasztrófa volt. Még a 45 perces rész hagyján,de a második valami nagyon gáz volt,én egyet tudtam megcsinálni az összesből. Azt tudja valaki,hogy mennyi kell a ketteshez? És részfeladatonként kell,vagy összesen?
2010. máj. 4. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

20 pont kell a ketteshez

az első rész nem volt nehéz csak azt a sinx=0-t nem tudtam.A másodikról meg inkább ne beszéljünk..nekem lőttek

2010. máj. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én az utóbbi 5 évben dicséretes 5-ös voltam matekból, nem törtem magam agyon az évek során a matektanulással, de sosem volt gondom vele. Az eddigi összes év matek érettségijeit megcsináltam az elmúlt 1-2 hónap alatt, és mindegyik sikerült 5-ösre, még ha az alsó határt is nyaldosta, de sikerült. Ez egyszerűen katasztrófa lett. Az első részben, szerintem max 2-3 pontot vesztettem, a másodikról nem is beszélek. Ennyire DURVA összeállítású érettségi feladatlap szerintem még nem volt. Boldog lehetek ha a négyes meglesz. Nagyon el vagyok keseredve, hisz ezzel akartam tovább tanulni.
2010. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon nehéz volt.én is gyakoroltam ré,és a második rész nagyon rossz lett.szerintem még pontom sem lesz ott.
2010. máj. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor minek állítanak össze ilyen nehezeket??? Én világ életemben 3-as,de inkább 2-es voltam matekból,esti tagozaton járok,amúgy sem értek hozzá semmi,de nagyon sokat gyakoroltam,már két hete legalább napi 2 órákat,és beraknak egy ilyen nehéz sz..rt. Hát most komolyan már...
2010. máj. 4. 12:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a 10 pontban reménykdek... de még az se biztos hogy meg lesz:S nehéz volt....:(

Megoldást majd linkeljetek már xD

2010. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért gondoljatok arra, ha ez valamelyest megnyugtat, hogy a többieknek is ugyanez volt a feladatsor, szóval kollektíven mindenkinek rosszabbul sikerül, ennek megfelelően a felvételi ponthatárok is így alakulnak majd.
2010. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
MEGBUKTAM :( :( :(
2010. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én is megbuktam. a második részből össz-vissz 2pontom lett
2010. máj. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

elolvastam a feladatokat, a feladatsor igényelte azt, hogy az illető ismerje és begyakorolja az iskolában tanult alap dolgokat. Ötletet, vagy bármi olyat, amit átlagos képességekkel és megfelelő gyakorlással nem lehet elérni, nem kívánt. Amik voltak, azok igenis típus feladatok (amikre én még emlékszem, hogy az iskolában pont ugyanilyeneket oldottunk kilószámra), amik minden gond nélkül begyakorolhatók.

Az benne van a pakliban, hogy az ember ilyenkor izgul, meg a sok számolás miatt kifut az időből, nem sikerül olyan jól, mintha otthon írná meg.

De aki nem tudott ezen egy kettest összekaparni, az ne is kapjon érettségit.

2010. máj. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!