Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire kell tudnom a fizikát...

Mennyire kell tudnom a fizikát, hogy Villamosvezető lehessek?

Figyelt kérdés
Aki Villamosvezető, vagy van tapasztalata e téren meg tudja nekem mondani, hogy a fizikát mennyire kell vágni ahhoz, hogy villamosvezető lehessek, ezzel arra akarok kitérni, hogy csak elméleti szinten kell tudni, vagy a számolásos műveleteket is tudni kell alkalmazni? Számomra ez azért lenne fontos, mert matekból nagyon gyenge vagyok, és a számolós része nem menne. A felvétel meg az egész eljárás menetével viszont tisztában vagyok, hogy, ha alkalmas lennék rá különböző pszichológia tesztek meg stb és szigorú orvosi vizsgálaton is át kell esni stb stb... Szerintetek, ha lesz lehetőség ennek a hátránynak ellenére van esélyem bekerülni, hogy a matek nem megy?

2017. jan. 4. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Csak annyit tudok erre mondani, hogy ha elég magas vagy, lehetsz felsővezető.
2017. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KecskeShajt újra! válasza:
Nincs matematika, vagy számolás, a képleteket kell tudni, összefüggéseket, OHM törvényét és főleg az elektronikai részeket.
2017. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!