Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki valaszolna? Igazsagugyr...

Valaki valaszolna? Igazsagugyrol jogra 21 evesen?

Figyelt kérdés

Mar kiirtam de senki nem valaszolt. Szoval en egy 20 eves igazsagugyis lany vagyok. Elsos. Szeptembertol atszeretnek menni jogra mert csak 20 ezer forinttal tobb egy fel evben es akkor mar inkabb egy olyat vegeznek el amivel megyek is valamire az eletben.

Szerintetek 21 evesen mennyire keso a jog? Nappalira vagy levelezore mennetek a helyemben?


2017. jan. 4. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő abszolút:) ha valamikor elakarod kezdeni,az inkább most legyen!
2017. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan kezdik 20-21 évesen az egyetemet, egyáltalán nem késő. A nappali/levelező meg pénz kérdése, ha otthon laksz vagy diákhitelből fizeted a koli, megélhetést és elég ha időnként mész csak diákmunkára akkor nappali. Ha anyagilag úgy állsz hogy dolgoznod is kéne mellette akkor levelező. Kicsit könnyebb a levelező képzés, mert azt munka mellett szokták úgyhogy valamelyest próbálnak könnyíteni a követelményeken (azért nem kell túl drasztikus dologra gondolni), de számításba veszik hogy ezt sokan főállás, család mellett végzik már. Ha lehetőséged van inkább a nappalit ajánlom.
2017. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!