Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki el tudná nekem küldeni...

Valaki el tudná nekem küldeni a 2017-es emelt szintű biologia es k emia erettsegi teteleket?

Figyelt kérdés

Keretem neten, de en sehol nem talaltam. Vagy lehet hogy meg nincsenek meg?

Ha esetleg valaki megtalálna, legye olyan szives, es küldje le nekem is.

Nagyon megköszönném!



2017. jan. 6. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Biztos, hogy nincsenek meg, és ha meglesznek, akkor is szigorúan titkosak.

A témakörök lesznek nyilvánosak, de azokat elvileg február végéig kell kitennie az OH-nak.

2017. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kémiából a tételek egy része megvan: a kísérletek végrehajtását és elmondását kell tudni.


A maradék rész kémiából, illetve az összes biológia tételsor nincs meg, mivel bármiből kérdezhetnek. Szerintem felesleges tételek kidolgozásával és megtanulásával tökölnöd, ha bevágod az egész mozaikos könyvet akkor tuti nem lesz olyan rész amit ne tudnál és kérdezik. Én időmben se tanultunk tételeket emelthez.


Jó felkészülést.

2017. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Ha beguglizod, hogy 2017 érettségi, akkor ott van az elő találatnál. Félelmetes....tuti menni fog az egyetem, ha ennyi kutatómunka kifogott rajtad?


[link]

2017. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3, még egy kis kutatómunka azt is segít kideríteni, hogy mit talált neked a Google. Főbb lépések:

1. Olvasd el, mi van odaírva.

2. Hasonlítsd össze a kérdéssel.

Bocs, hogy a saját stílusodban válaszolok.

2017. jan. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

De úgy látom, hogy amit kell, azt már kitették hamarabb, kémiából ezek a témakörök: [link]


Bioógiából pedig itt vannak, és ebből a tárgyból az A feladatnál tételcímeket is közölnek:

[link]

2017. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Na 4! Meselj, hol rontottam el?
2017. jan. 7. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi helyen látom, hogy a tetelekkel baszakodnak. Mozaikos könyv szóról szóra, tessék tételsor. Tőlem bioszon szívet kérdeztek, és még vegetativ beidegzes is volt a kérdésben, de még csak nem is a szívre vonatkozóan.
2017. jan. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
#6: azt, amit írtam. Amit belinkeltél, az se nem a tételsor, se nem a témakörök listája.
2017. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mik a tetelek? A szobelik?
2017. jan. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Amíg ilyen alapfogalmakkal tisztába jössz, talán érdemes egy számmal kisebb mellényt hordani.
2017. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!