Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez normális egy tanártól?

Ez normális egy tanártól?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy matek volt és osztálytársam füzetét megnézte amire azt mondta, hogy különböző hugyozik. Ez még úgy oké, de egy másikra pedig, hogy ne a pö**ödet rakd fel az asztalra, hanem a vonalzódat! És szerintem ez egy kicsit túlzás volt egy tanártól. Amúgy hatodikas vagyok!
2017. jan. 9. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*különbet
2017. jan. 9. 20:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszi, hogy jófej meg laza, de egyébként nem. Ő is ember, biztos most egy személyiségi krízisen megy keresztül, de ti még nagyon-nagyon fiatalok vagytok ehhez, szerintem ha szólsz az osztályfőnöknek, el tudjátok rendezni, ha sokatokat zavarja.
2017. jan. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérdés, hogy mit tett az osztálytárs az asztalra a vonalzó helyett :)
2017. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Ez történik, ha úgy kell lasszózni az embereket a tanárképzésre:(

2017. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2017. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!