Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy ez...

Csak én gondolom úgy, hogy ez megalázó és a tanártól nem volt helyénvaló?

Figyelt kérdés
Egyetemen egyik tantárgyból a vizsgaeredményeket feltette a tanár az egyetem egyik oldalára úgy, hogy mindenki láthatja a másikét. Ez a vizsga csak nekem nem sikerült és rettentően szégyellem magam. Szerintem még akkor is azt gondolnám,hogy nem helyénvaló,hogy a tanár így teszi közzé,ha sikerült volna. Persze megyek javítóra,de most nagyon cikinek érzem magam a csoporttársaim előtt is.

2017. jan. 8. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen hozzá joga. Nemcsak emberileg, hanem kifejezetten jogilag se. De próbáld túltenni magad rajta, nyilván volt vagy lesz olyan vizsga, amin te mész át és más nem. Mindenkivel előfordul, a csoporttársaidat meg nem érdekli.
2017. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, próbálom. Azt mondjuk nem tudtam,hogy jogilag ez nem helyes.
2017. jan. 8. 20:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Marmint nev szerint, hogy "Kiss Bela - egyes, Nagy Katalin - kettes etc."? Mert az tenyleg nem tul fair :(.
2017. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen,így van fenn:


fiktív neveket használok


Kedves Hallgatók!

A vizsga eredménye:

Kovács Péter:4

Szabó Éva:2

...

2017. jan. 8. 21:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze full mindenki örült a jegynek amiket láttam is. Ugyanis utána kérdezte a tanár tőlünk,hogy elfogadjuk-e jegyeket,vagy lehet javítózni és mindenki írt,hogy elfogadják a jegyeket. A tanárnak még privátot sem küldhetek. Írtam nyilvánosan,mert máshogy nem tudok, hogy nekem muszáj lesz utóvizsgára mennem és kérdeztem,hogy mikor lenne.
2017. jan. 8. 21:20
 6/10 anonim ***** válasza:

Jogilag nem teheti meg, mert ezzel megsérti a személyiségi jogaid.

Mondjuk nálunk is volt olyan, hogy a tanár megkérdezte, mehet-e a lista nevekkel (mert szerinte aki nem készült megfelelően, az vállalja nyíltan, és ne bújjon a kódja mögé). Mondjuk elképzeltem, hogy valaki jelentkezik, hogy nem, ő ragaszkodik a kódhoz:)) (Elvileg bárki megtehette volna, de senki sem élt a lehetőséggel - mondjuk legalább megkérdezte)

Meg az is igaz, hogy szakirányon már úgyis tudta mindenki mindenkinek a kódját, főleg, hogy általában névsor szerint voltak fenn az eredmények, csak a neveket helyettesítették a kódokkal, így névsor alapján is könnyedén be lehetett azonosítani, hogy ki kicsoda.

2017. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, a kódok alapján lehet tudni kiről van szó.
2017. jan. 9. 10:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szép dolog tőle. Először engem is bántott a dolog, de a sokadik alkalom után megacélosodtam, mondván this is the life. Ne érezd cikinek, mindenkinek becsúszik néha ilyen vizsga.
2017. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen vizsga, aminél ki lehetett következtezni, hogy ki hányast kapott és azon én is megbuktam :/
2017. jan. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt sem jogilag szép, sem etikus, de hidd el, ez a csoporttársaidat kétlem, hogy érdekelné. Mindenki örül, hogy megvan és kész.

Én is jártam így, minden nehéz vizsgám 4-es 5-ös, de a legkönnyebben elhasaltam, míg azon a leggyengébbek is átmentek. De nem érdekelt senkit. Úgyis mindenki a következő vizsgájára koncentrál, két nap múlva senki nem fog emlékezni, hogy nem lett meg a vizsgád. Ilyen az egyetemi élet, előfordulnak bukások.:( :)

2017. jan. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!