Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valakinek...

Szerintetek ha valakinek "rite" a diplomaeredménye, annak tényleg nem érdemes az ügyészségre beadnia fogalmazói álláspályázatot, mert úgysem kerülhet be?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy ügyészségi tájékoztatóban (és hallottam több helyről is), hogy évek óta nem vettek fel ilyen eredménnyel egy embert sem oda, csak cum laude.. végzetteket. B.e.-ből, büntetőjogból, polgárjogból.. 4-5 jegyeim voltak végig, de az államvizsgáim sajnos 3-asra sikerültek. Ilyen irányba szerettem volna megpróbálni továbblépni, de elbizonytalanodtam a leírtak miatt.
2017. jan. 12. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Altalaban ki is szoktak kotni bizonyos munkahelyekhez, hogy csak minimum cum laude eredemnyuek jelentkezzenek.
2017. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, de itt nem kötötték ki,azért kérdeztem.
2017. jan. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!