Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki elkezdte az...

Van itt olyan aki elkezdte az egyetemet és 1-2 hét után otthagyta?

Figyelt kérdés
Mert nagyoncsak ezen gondolkodom,mindenki azt mondja csak kezdetben nehéz,majd megszokom,de én erre nem látok nagy esélyt.Utálom az egészet ahogy van,nem szeretem a várost ahol lakni kell,nem érdekel az se amit tanulok,tuti hogy nem fogok ilyen téren dolgozni.Még csak most kezdtem egy hete de már elegem van.

2013. szept. 23. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mindenképp gondold át, hogy mielőtt döntést hozol. Habár nem értem, miért jelentkezel egy olyan szakra, ami nem érdekel, egy olyan városba, amit nem szeretsz. Higgadj le, lehet, hogy ez csak a kezdetekben nehéz.

A helyedben én befejezném a félévet és utána döntenék, mert azért ez nem egy olyan dolog, hogy nem tetszik és lelépsz...

2013. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azért maradnék még pár hetet. Hidd el, az eleje majdnem mindenkinek nehéz.
2013. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mondani könnyű, hogy maradjon még pár hetet, de nem árt figyelembe venni, hogy van egy határidő, amin belül a beiratkozás visszavonható. Ha addig kéri a jogviszony megszüntetését, nem számít elhasznált félévnek, ha utána, akkor igen.


Kérdező, én fősulit hagytam abba (levelező) az első konzihét után. A korábbi főiskolához képest annyira gyatra volt a színvonal, hogy úgy ggondoltam, ezért én nem adok ki pénzt, és nem jövök el hét fizetés nélküli szabira a melóhelyemről.

2013. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, valóban könnyű mondani, de azt még könnyebb megcsinálni, hogy egyszerűen otthagyod az egészet 1 hét után.
2013. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!