Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Való nekem a jog? Miert...

Való nekem a jog? Miert bukdacsolok?

Figyelt kérdés
Igazsagugyis csaj vagyok es elso eves. Mar jelentkeztem emelt erettsegire mert atakarok menni jogra nagyon nagyon nagyon, de a vizsgaim elbizonytalanitanak. Rengeteget tanulok es bar vannak amik jol sikerultek : maganjog 4 , Eu ismeretek 4 , jogi info 3 , ... de vannak amik nem pl jogi alaptan es jogtori 2 :/ de csak mert pl jogi alapbol megtanultam a 66 tetelbol 50-ig oda vissza, es nem richtig kihuztam mi dketto tetelbol az otveneseket😒... Jogtori ugyanez. Megtanultam tobb mint a felet es belehuztam a legszarabbakba. Szerintetek van ertelme atmenni? Akarom..
2017. jan. 14. 09:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki?
2017. jan. 14. 09:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor van értelme ha tudsz változtatni a hozzáállásodon. Talán el kéne jutni először odáig, hogy nem ötven tételt tanulsz meg ha egyszer hatvanhatot kell!
2017. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért bukdácsolsz, mert az anyagnak nem csak az első 75%-át kérik számon:( Ha rendesen tanultál volna, akkor a jobb jegyet kaptál volna. Alapszabály, hogy nem megy el az ember úgy vizsgázni, hogy egyes témakörök teljesen kimaradjanak. Olyan mélységben kell az EGÉSZET megtanulni, amennyi idő van rá.

Kimondani, hogy "akarom" az még édeskevés. Ha tényleg odateszed magad, akkor meg biztosan meg tudod csinálni!

2017. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!