Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szóban felelni?

Miért nem tudok szóban felelni?

Figyelt kérdés

Nem csak a suliban,itthon sem tudom felmondani az anyagot.

Pl ma,versmondás->irodalom.megtanultam a verset el is mondtam magamban de mikor apám kiakarta kérdezni elfelejtettem az egészet..Egyedül megpróbáltam magamba tudtam,hangosan már nem ment semennyire.

Infóból szóban kellett volna felelnem de nem tudtam pedig megtanultam és annyira összezavarodtam hogy írásban sem ment már..Mitől lehet?



2017. jan. 15. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne magadba mondd el, hanem hangosan olvasd fel!
2017. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
úgy is próbáltam már de semmi nem jött be..barátnőm ajánlotta hogy kozbe legyen kinyitva az ablak hogy több oxigén jusson be a szobába de semmi..amit neten olvastam már kiprobaltam mindent de egyiknek sem volt semmi hatása😕arra próbálok rajonni miért van ez.nem értem,7. osztályos vagyok és 5. második félévében kezdődött akkor mintha kicserélték volna és teljesen más ember lennék stb..
2017. jan. 15. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!