Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosira készülők, ti hogy...

Orvosira készülők, ti hogy bírjátok a tanulást?

Figyelt kérdés
Mennyit tanultok kb. 1 nap? Biológiát vagy inkább kémiát tanultok ? Én már teljesen kikészültem,tanulni is alig birok. Meg már értelme sincs,nem?

2016. máj. 26. 14:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nincs értelme? Ha írtál egy 80%-os írásbelit, és szóbelin mondjuk (nyilván nincs rá reális sansz, de csak a kérdésed miatt) kapsz 10 pontot, akkor egyből hoppá van... Nehezen bírom, már bármit csinálnék helyette, de muszáj sajnos. Hova jelentkeztél?
2016. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A szóbelin is durvákat lehet bukni, én abba nem hagyom, amíg le nem ment minden vizsga. (Bár nem orvosi, "csak" pszichológia, de nagy a verseny.)
2016. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Pécsre és Szegedre adtam be. Jól esik azt hallani,hogy más is szenved vele,mármint nem úgy hogy nem bírja megtanulni,hanem a háta közepére se kívánja,mint én. Már ez a 2 komment is nagyon motiváló.Köszönöm.

Abban igazad van,hogy valamennyi értelme van. De már írásbelire tudni kellett az anyagot,mint az állat és szóbeliig már úgy sem tudsz újat tanulni csak vergődsz azon,amit már úgyis tudsz.

2016. máj. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én annyira utálom már az egészet, hogy a felét elfelejtettem annak, amit az írásbelire megtanultam, úgyhogy most szopok elölről... :D
2016. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem minél többet tanulok,annál kevesebbre emlékszem :D Bonyolult dolgokra könnyebben tudok válaszolni,mint az egyszerűbbekre. Első te hova adtad be a jelentkezésed?
2016. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
SZTE.
2016. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én keveset tanulok. De nekem szinte minden megmaradt az írásbeliről :) Hajrá skacok! :)
2016. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
És te hova, utolsó?
2016. máj. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok, Debrecen :D
2016. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Írásbelik hogy sikerültek?
2016. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!