Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szégyen orvosi egyetemen...

Szégyen orvosi egyetemen kettest kapni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 19. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Attól függ, milyen tárgyból.
2017. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2017. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Szégyen, de hasznos. :D
2017. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

nem az, nekem is van, de én nem tekintettem annak :D

tényleg, milyen tárgyból?

2017. jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem, nekem is van egy, de nem tartom gáznak, mert nem vagyunk robotok, vannak rosszabb napok, megesik. Mondjuk az én kettesem nem túl hasznos tárgyból van, de egy fontos tárgyról is ugyan ezt gondolom.


Az viszont már valahol "gáz" szerintem ha valaki minden fontos tárgyból kettessel, néha hármassal csúszik át. Illetve nem is gáz, csak lehet, hogy nem neki való akkor az orvosi. De hát azért azt is hozzá kell tenni, hogy elég sokszor a kettesért is sokat kérnek.

2017. jan. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem mindig is az volt a véleményem, hogy mindent nem lehet megtanulni, és bárki kérdezhet olyat amit nem tudsz, és én mindig úgy gondoltam hogy a ketteshez kell a tudás, hogy ne bukj meg (mert egyes és kettes között nagyon nagy különbség van tudásban is, 2es és 5os között pedig feleakkora), az hogy jobb jegyet kapj az meg szerencse, hogy milyen a tanár, milyen tételt huzol. Ez a személyes véleményem, szerintem ne érezd rosszul magad a kettesert :)
2017. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!