Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az iskolámban óriási baromságo...

Az iskolámban óriási baromságot csináltunk, a 32 gyerekből 10 néz fegyelmi tárgyalás elé. Kirúghatnak minket? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt tisztázzuk azt,hogy 7. osztályos vagyok és van egy ofőim és három szaktanárim.A tanárom nem annyira kedvel.Szóval az egyik osztálytársam kapott egy iPhone 7-et,ezért gondoltuk,hogy kipróbáljuk az iMovie videószerkesztőt. Elkezdtük a videót,amelynek egy eléggé rossz címe van, "Fap with Hitler".Az egy perces videóban csak hülyeségeket csinálunk,az egyik osztálytársam szájjal elégíti ki a másikat (mind a ketten fiúk,és persze csak egy tolltartó van az osztálytársam pénisze helyén) ,fejjel a hóban twerkel az egyik szereplő,a másikak meg éppen egy aktus (nem igazi) közepette vannak. Aztán durvul be a dolog,és megy át krónikus buzulásba. Az egyik osztálytársam papírfaszt tart a fejéhez,a másiknak pedig egy papíránuszba tolom be a papírpéniszt.Utána a papírpuncis osztálytársam idézőjelesen leszop aztán pedig én "illúzióként" leszopom a táblára rajzolt,Anomaly stílusú mosolygós péniszt. Ebben az egészben tizen vettünk részt,viszont a legtöbb szerepet én vállaltam,így nagyon félek.Mellesleg ez egy egyházi iskola, aminek az emblémájával ellátott pólóban szopta a tolltartót az osztálytársam.Hihetetlenül félek és megbántam,hogy ezt tettem,a szülők mellettünk állnak,viszont a tanárunk nem.A tárgyalás pénteken lesz. Egy nem átgondolt dolog miatt csaphatnak ki az iskolánkból,amire kb. 5 éve vágyom,hogy ott tanuljak.Szerintetek kicsaphatnak? 13/F

2017. jan. 25. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de nagyon vicces lehet az a videó
2017. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Donald J. Trump ***** válasza:
44%
Miért bántad meg? Hisz ez tök faszányos és menő dolog - minden tizenéves arra vágyik, hogy ilyenekt csinálhasson. Örülj neki, ha elkerülsz egy olyan bigott iskolából, ahol ezért kirúgnak.
2017. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem fognak kirúgni ilyesmi miatt! A papoknak ez amúgy tetszik is
2017. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondhatod, hogy nem átgondolt, a koncepció nagyon is ki van találva. Remélem, sokszor levetítik majd a fegyelmi tárgyaláson.
2017. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Kamu kérdés.
2017. jan. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mond azt az ha kicsapnak benneteket felveszitek e a TASZ-szal a kapcsolatot és védelmet kértek.

[link]

Nem hiszem, hogy kicsaphatnának ezért.


Aztán olvasd fel a János evangéliuma 8. fejezetéből:

1Jézus kiment az Olajfák hegyére, 2majd kora reggel újra megjelent a templomban. A nép köré sereglett, s ő leült és tanította őket. 3Az írástudók és a farizeusok egy házasságtörésen ért asszonyt vittek eléje. Odaállították középre, 4és így szóltak hozzá: „Mester, ezt az asszonyt röviddel ezelőtt házasságtörésen érték. 5Mózes azt parancsolta a törvényben, hogy az ilyet meg kell kövezni. Hát te mit mondasz?” 6Ezt azért kérdezték, hogy próbára tegyék, s vádolhassák. Jézus lehajolt, és az ujjával írni kezdett a földön. 7De tovább faggatták, azért fölegyenesedett, és azt mondta nekik: „Az vesse rá az első követ, aki bűntelen közületek!” 8Aztán újra lehajolt, s tovább írt a földön, 9ők meg ennek hallatára eloldalogtak, egyikük a másik után, kezdve a véneken, s csak Jézus maradt ott a középütt álló asszonnyal. 10Jézus fölegyenesedett és megszólította: „Asszony, hova lettek? Senki sem ítélt el?” 11„Senki, Uram” – felelte az asszony. Erre Jézus azt mondta neki: „Én sem ítéllek el. Menj, de többé ne vétkezzél!”


Ezt meg a Lukács 15. fejezetéből:


A tékozló fiú.


11Majd így folytatta: „Egy embernek volt két fia. 12A fiatalabbik egyszer így szólt apjához: Apám, add ki nekem az örökség rám eső részét! Erre szétosztotta köztük vagyonát. 13Nem sokkal ezután a fiatalabbik összeszedte mindenét és elment egy távoli országba. Ott léha életet élve eltékozolta vagyonát. 14Amikor már mindenét elpazarolta, az országban nagy éhínség támadt, s nélkülözni kezdett. 15Erre elment és elszegődött egy ottani gazdához. Az kiküldte a tanyájára a sertéseket őrizni. 16Örült volna, ha éhségét azzal az eledellel csillapíthatta volna, amit a sertések ettek, de még abból sem adtak neki. 17Ekkor magába szállt: Apám házában a sok napszámos bővelkedik kenyérben – mondta –, én meg éhen halok itt. 18Útra kelek, hazamegyek apámhoz és megvallom: Apám, vétkeztem az ég ellen és teellened. 19Arra, hogy fiadnak nevezz, már nem vagyok méltó, csak béreseid közé fogadj be. 20Csakugyan útra kelt és visszatért apjához. Apja már messziről meglátta és megesett rajta a szíve. Eléje sietett, a nyakába borult és megcsókolta.


21Erre a fiú megszólalt: Apám, vétkeztem az ég ellen és teellened. Már nem vagyok méltó arra, hogy fiadnak nevezz. 22Az apa odaszólt a szolgáknak: Hozzátok hamar a legdrágább ruhát és adjátok rá. Az ujjára húzzatok gyűrűt, és a lábára sarut. 23Vezessétek elő a hizlalt borjút, és vágjátok le. Együnk és vigadjunk, 24hisz fiam halott volt és életre kelt, elveszett és megkerült. Erre vigadozni kezdtek. 25Az idősebbik fiú kint volt a mezőn. Amikor hazatérőben közeledett a házhoz, meghallotta a zeneszót és a táncot. 26Szólt az egyik szolgának és megkérdezte, mi történt. 27Megjött az öcséd, és apád levágta a hizlalt borjút, hogy egészségben előkerült – felelte. 28Erre ő megharagudott, és nem akart bemenni. Ezért az apja kijött és kérlelte. 29De ő szemére vetette apjának: Látod, én annyi éve szolgálok neked és egyszer sem szegtem meg parancsodat. És nekem még egy gödölyét sem adtál soha, hogy egyet mulathassak a barátaimmal. 30Most meg, hogy ez a fiad megjött, aki vagyonodat rossz nőkre pazarolta, hizlalt borjút vágattál le neki. – 31Az mondta neki: Fiam, te mindig itt vagy velem, és mindenem a tied. 32S illett vigadnunk és örülnünk, mert ez az öcséd halott volt és életre kelt, elveszett és megkerült.”



Mond te is olyan vagy mint a tékozló fiú, megbántad. :D

2017. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,szorítsatok :)
2017. jan. 25. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!