Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miert nem megy a matematika?

Miert nem megy a matematika?

Figyelt kérdés

Utalom a matematikat. Sose voltam jo belolle. Szerintem unalmas, sok es szemely szerint nem latom ertelmet.


Matek oran sose tudtam koncentralni. Akarmennyire akarom nem kot le es nem is akarom, hogy lekosson. Valahogy szamomra nem logikus az egesz rendszer.


Web fejleszto vagyok, egyáltalán nem hasznalom a matematikát sehol, kiveve az altalanost most gondolok az operatorokra, mint pl. osszeadas, kivonas, szorzas, osztas es a modulus. Neha programozni is szoktam, de ott is csak az altalanos matematikát hasznalom.


Nekem mindig is olyan volt a matek, mint egy folosleges tantargy, mint például a biologia. Lehet azert van ez, mert sose volt igazan jo matek tanarom? Altalanos iskolaba ugy megyegetett, kozepsuliba elso ket evbe egy nagyon rossz tanar volt vele ket evig szo szerint semmi nem volt, utolso ket evbe jott egy masik tanar, aki meg mindent elvart, amit ket ev alatt nem tanitottak meg. Most egyetemen kettest sikerul osszerecskazn mindig de meg akkor se ertem.


2017. jan. 25. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen szakon vagy?
2017. jan. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, nagy valószínűséggel így van, de ez az élet más területén is így van általában; ha valamit nagyon megutáltatnak veled, azt a későbbiekben sem fogod szeretni nagy valószínűséggel. Ettől függetlenül nem fölösleges, bár az emberiség 99%-a vígan elvan anélkül is, hogy konkrétan használnák, és csak az előnyeit élvezik (mint például számítógép, de házak sem állnának matematika nélkül).
2017. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!