Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a rajz érdekel akkor mivel...

Ha a rajz érdekel akkor mivel tundek foglalkozni?

Figyelt kérdés

Nem akarok rajztanar lenni vagy ilyesmi de milyen középsulik vannak amik rajzzal foglalkoznak?vagy legalabbis imadok rajzolni es tobben mondtak mar hogy jol is rajzolok kene valami ehez hasonloval foglalkoznom

De milyen ilyen állások vannak???



2017. jan. 27. 21:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Tudnék *****
2017. jan. 27. 22:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Tájépítész?
2017. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Helyesírás?
2017. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hali én is kb így vagyok vele, én formatervező szeretnék lenni :)
2017. jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
grafikus
2017. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Animációs filmkészítő, dekoratőr, játék desginer, webdesigner, arculattervező, szobrász, illusztrátor, és amiket az előttem lévők írtak.


Egyébként a középiskoláktól ne várj sokat, semmi hasznosat sem tanítanak a művészetisek (talán a Kisképző jó valamire), gondolkozz egyetemben, ott szerezhetsz valódi tudást és tapasztalatot, ha jól választasz. Tapasztalatból beszélek.

2017. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2017. jan. 28. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
tetováló, mesekönyvekbe rajzoló
2017. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!