Milyen a kolis élet?

Figyelt kérdés
Leginkább lányoktol kerdeznem es a Sárospataki refisektol, mert oda készülök, de mindenki tapasztalata jöhet. Milyen a légkör, meddig lehet kijárni, szilencium meddig van, stb

#Sárospatak #sárospataki koli
2017. jan. 30. 11:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve a szobatársakat hogy kapom? Mármint ha esetleg nem jövök ki a szobatársaimmal, akkor lehet másik szobába átmenni? Ki válassza ki, hogy hova legyek beosztva?
2017. jan. 30. 11:23
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem Sárospatakon vagyok kolis, de azért írok pár dolgot. Nálunk a lakótársat random osztották, de ha ismersz valakit előre, akkor elintézheted, hogy egy szobát kapjatok. A légkör jó, általában lehet számítani is az emberekre ha valami gáz van, tanulásban is lehet segítséget kérni. Nálunk 10 után van csend, de ezt nem szokták betartani, nyilván ha van egy buli azt nem fejezik be 10-kor. Kijárni akkor lehet amikor akarsz. Meg lehet szokni igazából :)
2017. jan. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

én is oda készülök XD

újhelyi vagy?

2017. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 nem.
2017. jan. 30. 15:11
 5/9 A kérdező kommentje:
Még mindig várok válaszokat.
2017. jan. 31. 23:26
 6/9 anonim válasza:
Ha nem késő, akkor válaszolok. Refis vagyok én is és kolis. Én nagyon szeretem ezt a sulit, mindenki elfogadó, családias a légkör, persze itt is, mint mindenhol vannak kivételek, de egyébként én nagyon szeretek ide járni! A koliba, ha jól emlékszem 16:15re kell beérni, fél 5-től van a szilencium 7-ig, 15 perces szünettel. Aztán 7-től vacsi és kimenő 8-ig van. De persze ha valami sulin kívüli elfoglaltságod van(zenesuli, különóra, stb) akkor meg lehet beszélni a nevelőkkel és elengednek. A nevelőink irtó jófejek, a tanárok úgyszintén. Szóval szerintem nem fogod megbánni, hogy ide jössz. :) Megkérdezhetem, hogy melyik osztályban leszel? :)
2017. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A refi az király én is az voltam ugyan nem kolis de sok kolis osztálytársam volt.
2017. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Imádom a refit, bár már nem aktuális a kérdés, hátha valakinek ez lesz a döntő pont

Nem vagyok kolis, de ott volt a gólyatábor, ugyhogy el tudom momdani, hogy a körmlmények szuperek(egy kolihoz képest)

Emeletes ágyak vannak, ha valakivel nem jössz ki, és egy másik szobában(ahol van hely)"befogadnak"akkor nincsen akadálya :)

2018. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mar régebbi kerdés de leirom xd En is oda járok most vagyok 11.es igaz nem vagyok kolis de osztalyunk nagy resze az én nagyon szeretem ezt a sulit nagyon csaladias és jó a közösség jó nyilvan vannnak kivételek de jo suli
2019. jan. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!