Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elegem van legszívesebben...

Elegem van legszívesebben öngyilkos lennék. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jó tudom én bszt am el,de sikerült kétszer megbuknom az egyetemen. Ugyanaz a félév és kb. mindenből. Először az ok az volt,hogy dolgoznom kellett és jobban érdekelt a munka mint az egyetem. Idén túlhajtottam magam a hül ye munkával szintén,NEM BÍROM! szeretném ezt a rohadek sulit csinálni,de heti 36 óra munkával esélytelen. Nagyon nehéz suli nehéz szakja nem írnám le,mert félek valaki felismer. A legrosszabb itt sokan buknak úgy átlag a csoportok 60%-a és jönnek nekem okoskodni a felsőfokú okj-sok meg egyéb büfészakosok,hogy nekik bezzeg simán megy. Semmi bajom az ő szakjukkal,de ne okoskodjanak már.A munkahelyemen is ciki. Nem bírom ezt a megaláztatást tudom én hibáztam de döntenem kellett hogy eltartom magam vagy bemegyek 1-1 órára. Én újra akarom kezdeni szrok bele más véleményébe az sem érdekelne ha 10-szer buknék meg csak hagyjanak nyugton már. Nagyon szegény a családom,ismétlem nagyon! Nincs fűtés,meleg víz se muszáj dolgoznom és már 22 éves vagyok. Mi a fenét csináljak? Én akarom ezt csak legyen valami megoldás. Légyszi normális válaszokat írjatok,nem kell több okítás. Megoldást keresek nem másik utat vagy másik célt. Előre is kössz,a helyesírási hibákért bocsánat.
2017. jan. 31. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom javasolni, hogy ha van levelező évfolyam akkor jelentkezz át oda. Nappalin sokszor esélytelen dolgozni, de levelezőn meg lehet.
2017. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt nem létezik ilyen sajnos :( csak nappali
2017. jan. 31. 07:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a kettő nem megy együtt, akkor választanod kell.
2017. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok és nem is akarok választani. Többrétű a dolog,ha maradok a jelenlegi munkahelyemen életem végéig a családalapítást is elfelejthetem mivel ebből a fizetésből nem lehet megélni. Muszáj tanulni csak valami támogatás ösztöndíj akármi vagy nem?
2017. jan. 31. 08:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor jelentkezz át másik suliba ahol van ennek a képzésnek levelezője vagy vegyél fel diákhitelt/menj diákmelózni az kb heti 20 óra. Válts melót, dolgozz árufeltöltőként este. Esetleg diákhitel, tudom nem a legszerencsésebb ezzel indítani az életed de megoldás lehet.
2017. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj változtatnod, mert ezt kétszer is kipróbáltad, és nem ment. Nem a te hibád, 36 óra munka, az majdnem egy teljes állás. Be kell látnod, hogy egyes szakok mellett ez egyszerűen nem megy!

Vagy diákhitel vagy több évet halasztasz, amíg összespórolsz egy kis pénzt, hogy később ne kelljen ennyit dolgoznod vagy szakot váltasz (akármennyire nem szereted ezt hallani) Nem vagy Superman!

2017. jan. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én diákhitelt vennék fel a helyedben.

Tudom, rossz ezzel indítani az életed, de egy versenyképes diplomával, hidd el megtérül.

2017. jan. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz és nem is akarsz változtatni, akkor semmi nem is fog változni. Lépned kell. Vagy másképp keresed meg a pénzt vagy máshol mást tanulsz.
2017. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!