Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan és mikor lehet otthagyn...

Hogyan és mikor lehet otthagyni egy egyetemet?

Figyelt kérdés

Egy félévet jártam egy egyetemre és szeretném most otthagyni, de nem tudom pontosan mit kell ilyenkor tenni. Azt tudom, hogy kérvényt kell írni és a tanulmanyi osztalyon leadni, de neptunban nem talalom a kervenyt :(


Illetve másik kérdésem, hogy ki kell e fizetnem az elso felev tandijanak a felét, mert a félévet befejeztem és a vizsgáimat is megcsinaltam



2017. febr. 1. 15:27
 1/1 anonim válasza:

1) Próbáld meg a titkárságon kérni kérvényt.

2) Ha az első félévet kifizetted előre, akkor az a második félévre szólna a következő összeg.

U.i.: Az egyetemet bármikor ott lehet hagyni, ha nem bírod vagy egyéb érved van erre. Nem akarok beleszólni, csak elmondtam amit gondolok.

2017. febr. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!