Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék gyógytornász lenni,...

Szeretnék gyógytornász lenni, de sosem voltam jó tanuló, el lehet így végezni? (Már ha felvesznek. )

Figyelt kérdés

3szor érettségiztem különböző tárgyakból plusz pontokért, most újra próbálnám utoljára, hobbiból szívesen olvasok anatómiát, nyelvet, geológiát, de ha bármi kötelező akkor kb. céltalan zombi üzemmódba kapcsolok. Miért?

Vannak időszakok amikor pörgök és minden érdekel, de van amikor meg egyáltalán semmi sem.

Gőzöm sincs mi lesz az életemmel. Nagyon nincsen más tervem ezen kívül amit kezdhetnék magammal. Bár már van egy csomó alacsonyabb fokozatú végzettségem, ami hasonló a gyógytornához, csak azok nem számítanak bele sehova mert nem állami képzések.

25N


2017. febr. 4. 01:10
 1/1 anonim válasza:

Szia Kedves Kérdező!


Amennyiben érdekel az, amit tanulsz sokkal könnyebben megmarad és negyed annyi idő alatt jobb jegyet tudsz például szerezni belőle. Ez egy teljesen jó cél, rengeteg embernek segíthetsz majd ezzel a szakmával, úgyhogy ne add fel, küzdj érte. Ha gondolod privátban írok néhány tanulási tanácsot is, amelyek segítettek nekem az egyetem alatt. Sok sikert kívánok!

2017. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!