Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha en nem kozgazdasz szakon...

Ha en nem kozgazdasz szakon tanulok. Mert nem abba az iskolába jelentkeztem, mert nehéznek tartottam. Hanem eladót hogy lehetek közgazdász?

Figyelt kérdés

Ha en nem kozgazdasz szakot tanulok. Mert nem abba az iskolába jelentkeztem, mert nehéznek tartottam. Hanem eladót fogok (kapok éretségit) tanulni és egy könnyebb iskola mellet döntöttem. Akkór esélytelen hogy közgazdász legyek? Úgy értem lehetséges éretségivel bejutni egy főiskolára ahol gazdaságtudomány karon lennék?


Pl:ha valaki programozo akar lenni ,de mást tanul,és a főiskolán kezdi el tanúlni És fogalma sincs amit mások már tudnak.


2017. febr. 11. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Inkább kezdjük a magyar nyelvvel...
2017. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!