Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem. Harmadjára...

Debreceni Egyetem. Harmadjára vettem fel egy tárgyat, és megint nem sikerült sajnos. Meg fogják szüntetni a jogviszonyomat mindenképp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Röviden: 3-jára vettem fel egy tárgyat, és ismét nem sikerült. Elvileg ilyenkor megszüntetik a jogviszonyt. Első kérdés: képtelenség, hogy ez ne történjen meg? Mindenképpen megszüntetik? Nincs kiskapu?

Második kérdés: Ha ők mindenképpen megszüntetik, akkor (mivel nincs más opció) szeretném önköltséges formában folytatni. Ezt nekem kell kérvényezni?

Továbbá ha önköltséges formában tudom csak foyltatni, szeretném magam 1 félév erejéig passzívra tetetni. Félelmem, hogy bejelentkezési időszak után tesznek csak át fizetősre, akkor már nem tudom magam passzívra állítani. Hogyan működik ebben az esetben a sorrend? Jobban járok, ha nem várom, hogy ők mit lépnek? Hanem én átkérem magam önköltségesre?

Köszönöm a segítséget!


2017. febr. 12. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
megszűnik a jogviszony. de nem az államis hanem úgy összességében az egész. magyarul önköltségesen sem tudod folytatni csak ha újrafelvételizel és elismerteted a krediteket..
2017. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, minek erőlteted? Nem is értem. Nem való az egyetem mindenkinek.
2017. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!