Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként mennyiből...

Egyetemistaként mennyiből éltek meg havonta?

Figyelt kérdés

Egy csaj a szakomról ma elkezdi hogy mennyire durva, de neki nem elég havi 50ezer ruhára:D

Ti is így vagytok? Mert én 50ből élek kb ,nemhogy ruhára....de lehet csak én vagyok eltévedve...

20L



2017. febr. 22. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Havi 45 ezer, úgy hogy ebben benne van az albérlet és a hazautazásom is egész hónapra és minden héten hazamegyek.


Oké, ruhákat nem veszek, és csak szökőévente rendelek egy pizzát vagy veszek egy üdítőt egy buliban, de nekem jelenleg ennyi elég.

2017. febr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy 60 körül, beleszámítva a hazautazást és a koliköltséget is.
2017. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50-60 között, ebben benne van az utazás, az albi díja rezsivel, és átlagosan heti 1 buli, vagy valami egyéb társasági program (mozi, színház, ilyenek). Igaz, én ruhára nem sokat költök, max 1-1 darabot veszek havonta, azt is csak, ha nagyon kell, vagy nagyon jó áron találom meg. 19L
2017. febr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves utolsó! Megkérdezhetem, hogy mennyi a havi lakbér rezsivel együtt?
2017. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fix 35.000,- (igaz, nem Pesten vagyok, és csak egy szobát bérelek, nem egy egész lakást)
2017. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik városban? Akkor ezek szerint havi 20-25ből meg tudod oldani a kaját és mellé mindent ami szükséges? Ha kérhetek adj légy szíves tanácsokat :D
2017. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!