Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiknek lenne több értelme?...

Melyiknek lenne több értelme? Bejárni a világot egyetem előtt vagy után?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, tudod-e, hogy mit akarsz tanulni.

Ha van konkrét elképzelésed, valami olyasmi, ami szenvedélyesen érdekel, akkor utána, mert rengeteg értékes szakmai tapasztalatot, kapcsolatot (is) szerezhetsz, és egyáltalán, szakmai szemmel (is) nézelődhetsz.

Ha viszont "mindegy, csak papír legyen" stádiumban vagy, akkor előtte, hátha kialakul benned (végre), hogy mihez is szeretnél kezdeni az életeddel.

2017. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol meg fiatal vagyok (konkretan 16:D) es meg nem tudom,hogy mihez szeretnek kezdeni, de azt tudom,hogy nem szeretnem hogy ilyen "monoton" legyen az eletem,hogy gimi,egyetem,munka aztan ennyi.Koszi a valaszt amugy:)
2017. febr. 23. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!