Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan munka aminél én...

Van olyan munka aminél én találhatom ki a történetet, szereplőket? Ha van, mennyit keres? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem forgatókönyvíróra gondolok aki vastagon megírja az egészet párbeszédről párbeszédre (tudtommal ez a dolga).

Képregénynek, filmnek, könyvnek a témáját, történetét, szereplőit, ruházatokat, szóval ő talál ki mindent de nem ő írja, rajzolja meg. Régen lemondtam arról, hogy képregényt -mangát- rajzolok a saját ötletem alapján és ezzel fogok foglalkozni mint első számú munkám, viszont annyi ötletem van mint csillag az égen. Írnék könyvet szívesen de annyira jól és érdekesen, hosszan nem tudnék írni.


Ha van ilyen munka, mi a neve, mennyit lehet ezzel keresni, mennyire keresett és mit kell tanulnom/csinálnom hozzá?



2017. febr. 28. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nincs, hogy csak a kitalálással foglalkozz, csak ha már olyan pozícióba vívtad magadat, elvégre a szövegírók-rajzolók is általában kreatív emberek, ezeket senki nem fogja puszi alapján megcsinálni neked. Viszont, ha elkezded gyakorolni az írást, rajzolást, pár év alatt egész jó szintre lehet felhozni magadat, és az álmaidért szerintem ezt megéri.
2017. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó ezt gondoltam de ennek elkezdéséhez mit kellene tanulnom, csinálnom? Már jó ideje írok, rajzolni még világ életemben rajzoltam.
2017. márc. 1. 07:59
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát, például menj televíziós műsorkészító vagy valamilyen animációs szakra, és próbálj arra törekedni, hogy bekerülj a "showbizniszbe". Vagy pedig küldd be az írásaidat pályázatokra, szerezz kisebb megjelenéseket, és utána már lehet, hogy kiadók is szóbaállnak veled, ha az írással szeretnél foglalkozni.
2017. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!