Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány órátok volt hetedikben?

Hány órátok volt hetedikben?

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok és mindennap 8órám van kivéve kedden akkor 6 -,-

Csak én sokallom vagy nektek is ennyi volt?



2017. márc. 6. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem normális nekünk hetedikben egyszer öt és négyszer hat óránk volt. 14/L
2017. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De jó neked...


Nekem ugyan úgy 7-8 óráim voltak... Most az órarendünkből kivettek 2 tanórát (média és technika)

Így is minimum négyig bent vagyom...


Szóval igen... Annyi volt mint neked

2017. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2005-6-ban jártam 7.-be, mindjárt visszagondolok, és rögtönzök neked, hogy hány órám volt; matektagozat volt egyébként, egy általános iskolában; sacc/kb valahogy így nézett ki: h:7 k:7 sz:7 cs:6 p: 4 vagy 5. De azt hiszem, általánosban pénteken kb mindig 4 óránk volt; és az is lehet, hogy ott 2X volt 6, bár én már nem tudom , de kb így nézett ki. És csak 1 hét volt, nem volt a meg b
2017. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*ja és matekból 3-mal v 4-gyel volt több, mint másoknak; idegennyelvből 2-vel.
2017. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is sokallom kicsit. Nekünk 29 óránk volt a héten, egyszer 7, kétszer 6 és kétszer 5 óra formájában. De már ennek is a csodájára jártak, mert évek óta nem volt olyan osztály, ahol 7 óra lett volna egy nap. 8 órám pedig gimiben is csak ideiglenesen, szükséghelyzetben volt, mert tömbösíteni kellett az órákat, mert egy tanár év közben ott hagyott minket. Ez a 46 óra brutálisan soknak hangzik. Le tudnád írni, hogy miből hány órád van?
2017. márc. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

hétfő:

-nyelvtan

-biosz

-matek

-erkölcs

-angol

-töri

-tesi

-angol

2017. márc. 6. 21:55
 7/13 A kérdező kommentje:

kedd:

tesi

fizika

matek

töri

angol

föci


szerda:

nyelvt

mat

tesi

irod

kémia

angol

kémia

info

2017. márc. 6. 21:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem 42 előkészítőkkel együtt, meg ilyen hülyeségek, hogy etika meg tesi.
2017. márc. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te jo eg O.O nekem most 10.-ben van 38 oram, ebbol a hetfo es a szerda az, amikor 8 van (bar szerdan van egy 0.is), a tobbin 7. Mar sajnos nem emlekszem pontosan az altalanosra, de arra igen, hogy 8.-ban 27 orank volt egy heten es mar a 7.ora is ritkasagnak szamitott, talan csak utolso evben volt rendszeresen, elotte maximum szakkor/korrepetalas formajaban. Igaz, en koromnal fogva pont megusztam a hittan, erkolcstan, mindennapos tesi stb.hulyesegeket, mert pont egy evvel idosebb voltam annal az evfolyamnal, ahol bevezettek, igy csak gimiben ert utol.

De szerintem ez akkor is nagyon durva! Nalunk a vegzosoknek is vannak olyan napjaik, amikor 4-5 orajuk van, a faktok/sportkorok szoktak megdobni a szamot, mert azokat 7-8-9.-ben tartjak. De normal esetben maximum 7 orat tartanak nalunk egy nap. Ennel tobb szerintem embertelen, plane altalanosban!

2017. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem 7-ben volt kb 2szer 6 meg 3x 5 , de most 12.ben is csak 4x6 1x7
2017. márc. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!