Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4-es átlag milyen hetedikben?...

4-es átlag milyen hetedikben? Jó, rossz?

Figyelt kérdés
2016. márc. 31. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem bármelyik évfolyamon jó. felsőoktatásban meg aztán pláne
2016. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ milyen erős az iskola

szerintem közepes

2016. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha most évvégén 4-es, 8. félévkor pedig 5-ös leszek akkor szerintetek felvehetnek egy jó, erős suliba (jó ez függ a központitól de Szerintetek csak a jegyek alapján)


Most sima általánosba járok.

2016. márc. 31. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. én 2007-ben ballagtam általánosból. A suli ahova jártam matektagozatos volt, én meg béna voltam mindig matekból(egyébként 2-eseim voltak 90%-ban, a többi tárgyból azért jobb voltam és 3,5-4 közötti volt mindig a tanulmányi átlagom). A központim meg 48 pont lett.


A középiskola ahova jelentkeztem, végülis az is egy közepes erősségű volt. Eü-s tagozatra jelentkeztem, nekem más elképzeléseim voltak az életemmel kapcsolatban. Jobban szerettem volna embereken segíteni. Nem akartam se mérnök se semmi ilyesmi lenni. Amit jelenleg csinálok ahhoz meg nem kell kitűnőnek lenni. Nem tanultam magam sose halálra középiskolában se amúgy, csak amikor tétje volt az adott jegynek, de itt is hasonló volt az átlagom.

Nyilván ha jobban ráfeküdtem volna a tanulásra, akkor lett volna jobb is, de nekem ez tökéletes volt.


Így is felvettek felsőoktatásba, igaz hogy érettségi után 5 évvel kezdtem bele, mert előtte szakmát tanultam és dolgoztam/dolgozok, de a suli meg olyan hogy könnyű bekerülni és nehéz bent maradni( első évet töltöm 30-an kezdtük és most vagyunk 13-an)


Szóval semmi okod az aggodalomra. Én úgymond gyengébb képességgel is vittem valamire, akkor neked pláne sikerül.

2016. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4-es átlag hetedikben? Gimnáziumba? Hát, elég gyenge.

Mit értessz erős gimnázium alatt?

2016. ápr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erős középiskola, pardon. Melyik iskolá(k)ra gondolsz?
2016. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!