Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemen mennyibe...

Orvosi egyetemen mennyibe kerülnek a tankönyvek?

Figyelt kérdés
Remélhetőleg felvesznek idén, és erre a fenti kérdésre lennék kíváncsi. Vagy pdfben meg lehet szerezni őket? Köszönöm előre is a válaszokat! :) (Egyébként dote, ha ez számít.)

2017. márc. 12. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Változó.

Függ hogy milyen könyv, használtat veszel-e, vagy akciósan tudod megkapni, vagy esetleg kinyomtatod stb stb.

Sok könyv megtalálható a könyvtárban is, és olvasói példányként, szóval mindig ott van (max éppen használják).


Mára rengeteg könyv található pdf-ben, sőt mi több a vizsgákhoz külön vannak pdf-ben tételek kidolgozva (akár még a tanár által is!!!), és még könyv sem kell hozzá, elég azt megtanulni. Szóval rengeteg lehetőség van már manapság.


Nyilván attól függ, hogy melyiket használod, hogy miből tudsz eredményesen tanulni, illetve mennyi pénzed van, vagy éppen van-e s7zabad példány a delikvensből.

2017. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Úgy van ahogy az első írja, de minden egyetem eltér kicsit. Sok könyvet tényleg fölösleges megvenni mert jó jegyzet van belőle vagy mert nem olyan fontos minden része így elég pdf-ben megszerezni. Meg ugye könyvtárból is ki lehet venni, bár igyekezni kell mert a fontosakat gyorsan elkapkodják.

Meg még az is fontos, hogyan tudsz tanulni. Van olyan csoporttársam aki csak saját jegyzetből tud tanulni így mindene pdf-ben van, de kiírja füzetbe és így tanul. Én meg speciel olyan vagyok hogy szükségem van kézzefogható könyvre meg szeretek kihúzogatni színessel fontos részeket mert így jobban megmarad. De akármilyen típus is vagy, pl szövettan könyvre és anat atlaszra szerintem mindenképp szükséged lesz, azt azért érdemes venni. Használtan is jókat lehet találni, újat venni elég drága. Viszont 2. év végén meg eladhatod őket így a pénz egy része visszajön. :)

2017. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Anatból a Sobotta atlasz 40 körül van. Szerintem ennél drágább könyvre nem lesz szükség.
2017. márc. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!! :))
2017. márc. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!