Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt töri érettségi 800 oldal?

Emelt töri érettségi 800 oldal?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrég fejeztem be a tételek kidolgozását a szóbeli emelt töri érettségire és kicsit megijedtem mert összeszámolva 800oldall lett ez az egész.. Az lenne a kérdésem hogy ez mennyire reális mennyiség ? Túltoltam volna ?

2017. márc. 12. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nekem középszinten 50 oldal lett a teljes kidolgozás, és ez is elég volt a 92%-os érettségi eredményemhez.

És a kérdésedre a válasz, igen, szerintem túltoltad egy kicsit :)

2017. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Én is idén emeltezem, de ez borzasztó sok,hogy tudtál ennyit irni??
2017. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is emeltezek, nekünk a tanár ideadta kidolgozva az egészet, az 180 oldal összesen. Meg van egy könyv amit az ELTE ad ki, benne vannak az emelt tételek kidolgozva, az meg kb. 100 oldalra jön ki, mondjuk az szerintem már egy kicsit kevés. De 800 oldal az nagyon sok, egyrészt nem is tudom miről tudtál írni ilyen részletesen, másrészt meg az kb. 26 oldal/tétel ha jól számolom, azzal lehet egy órába nem férsz bele, nemhogy 15 percbe...
2017. márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!