Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár írathat így dolgozatot?

A tanár írathat így dolgozatot?

Figyelt kérdés

Már lassan másfél hete hiányzom a suliból és azt mondta pár osztálytársam,hogy a matek tanár meg akarja íratni velem is a dolgozatot.

Csak 1 anyag van meg(mikor még ott voltam).Már előtte is hiányoztam és épp akkor pótoltam volna,de visszaestem.

Azóta már elhaladtak az anyaggal és dolgozatot meg szeretné íratni velem is.


Megteheti ?Nem adta le nekem az anyagot,otthon meg esélytelen volt egyedül megtanulni,így is elég kába voltam(gyógyszerek meg a betegség miatt)

Ha nem hajlandó egyezkedni,akkor mit csináljak ?

Így írathat dolgozatot ?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm !



2017. márc. 13. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Persze hogy megírathatja
2017. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Persze irathat. Az már empátia kérdése hogy meg is teszi e. Beszélj vele magyarázd el hogy nagyon rosszul voltál és kérdezd meg hogy lehetséges hogy korrepetáljon egyszer órák után vagy amikor szabad.
2017. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Azért próbálj meg tanulni rá,kérd el az osztálytársaidtól az anyagot.
2017. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Osztálytárstól esélytelen volt elkérni.Nincs Facebook-om,email-t meg senki sem használ.Ma meg nem volt matek.

Ma megyek a tanáromhoz,hátha valamit össze tudunk kaparni holnapra.1 nap alatt sajnos nem lehet pótolni 2-3 anyagot.

2017. márc. 13. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"Osztálytárstól esélytelen volt elkérni.Nincs Facebook-om,email-t meg senki sem használ.Ma meg nem volt matek."


Mert facebookon és e-mailen kívül máshogy nem lehet elkérni egy anyagot sem. Nincs az osztályban egyetlen barátod, haverod, akihez elmehettél volna elkérni, vagy aki áthozta volna? Nem voltam olyan régen középiskolás, de nekem az volt az első, hogy a leckéket bepótoljam vagy legalább elkérjem az anyagokat. Szóval gondolom azért te is érzed, hogy ez elég fals indok.


Természetesen ha nem ezt adod elő a tanárnak, hanem azt mondod neki, hogy beszéljetek meg egy időpontot a dolgozat pótlására, akkor én nem látom akadályát annak, hogy legyen időd felkészülni.

2017. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tom Benko ***** válasza:
81%

"nincs facebookom, e-mailt senki nem használ"

Olcsó kifogás. Ezer más út is van, de a legegyszerűbb egy virtuális osztályterem létrehozása (akár a Google-n is lehet), és oda minden óra anyagát lehet feltölteni, megbeszélni, utánajárni. Persze, ehhez akarás kell, meg kicsi kimozdulni a tespedtségből.


A tanár megírathatja a dolgozatot, ha megfelelő érvekkel állsz elő, akkor némi haladékot esetleg kicsikarhatsz tőle, de vedd tudomásul: a jelenlegi rendszerben azt a dolgozatot muszáj megíratnia.

2017. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kaptam haladékot :) Nem is kellett mondanom semmit,a tanár magától mondta.

Köszönöm az eddigi válaszokat !

Ma azonnal lefotóztam az összes eddigi órai anyagot,most is azt írom XD

2017. márc. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!