Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora az esély arra, hogy...

Mekkora az esély arra, hogy többet hiányozhatok szociális fóbia igazolással?

Figyelt kérdés

Kis családias légkörű egyetemi kar, ahol még jobban ismernek és figyelnek, mint középiskolában. 3-szor lehet hiányozni néhány óráról, amit komolyan vesznek.


_Ténylegesen emiatt szoktam hiányozni._


Nyugodtan elmondhatod, hogy mennyire életképtelen stb. vagyok, de próbálj meg utána válaszolni a kérdésre is.

Köszönöm


2017. márc. 14. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom, hogy egy szociális fóbiásnak könnyű lenne minden egyes gyakorlatot tartó tanárához odamenni ezzel, elmondani és kérni a méltányosságot a hiányzásoknál. Nem lehet valamilyen módon egyéni tanrendet kérned?
2017. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
inkább erőltesd meg magad... az életben minden egyes alkalommal ezt fogod eljátszani? munka, mozi, színház, sport bármi? szociális fóbia... aztán kimaradsz az életből.. inkább próbáld leküzdeni.
2017. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szeribtem is jobb ha inkabb megprobalsz bemenni...ugy fogd fel, ha nem birod akkor kimesz a terembol. Nekem agorafobiaval egyutt volt, mar a lakasbol is nehez volt kinenni, nem meg bemenni a munkahelyre...mellette ment a suli, szerencsere csak vizsgakra jartam mar, de a stressz meg ratett egy lapattal. Nekem pszichoterapia , viselkedesterapia gyogyszeres kezelessel kiegeszitve nehany honapon belul sokat segitett. Igaz mindkettot kellett folytatni osszesen kb 1 evig...

A ketto egyutt nagyon hatekony sulyos estben, enyheb esetben lehet gyogyszer nelkul is rendbe tudnak rakni.

Egyeni tandendet tudnek en is javasolni legalabb az atmeneti idore, amig kezeltetned magad, mert ez magatol nem valiszinu hogy jobb lesz..persze nem kizart! Fel a fejjel, es probald valahogy lekuzdeni! :) menni fog!

2017. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!