Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nagyon...

Van itt olyan, aki nagyon várta a középsulit, de már utálja?

Figyelt kérdés
Mert például mindenki köcsög, a tanárok rosszul tanítanak, nincs semmi kirándulás, állandóan tanulni kell.. mindenre kíváncsi vagyok, írjátok le! :)

2017. márc. 14. 21:49
 1/8 Pocokihot válasza:
Hali én most már 11 - es vagyok és eléggé csalódtam a suliba ... nem az volt semmi sem amit ígértek ... barátkozni ugyanúgy lehet azzal semmi gond sincs , a tanárok meg simán átlagosak van normális van bunkó , ha netán ellennél keseredve 9-be akkor ne legyél sokan kifognak hullani mi 36 an keztünk most 19 en vagyunk .. ha szeretnél kérdezz :) 17/F
2017. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon vártam, de már akkor is tudtam, hogy utálni fogom. Az egésznek semmi értelme sincs, mint pl. az általánosnak, mennék már tovább a kiválasztott utamon.
2017. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már egyetemista vagyok, de én is utáltam a gimit. Olyan szinten, hogy két hét után könyörögtem a szüleimnek, hogy hadd járjak máshová. Sajnos nem engedték meg, azt mondták, én választottam... Négy év tömény szenvedés volt egy telivér képzőben, kőgazdag, elkényeztetett kölykökkel. Ha nem voltak elég menő ruháid, telefonod, vagy szimplán nem telt drága kirándulásokra, akkor kiközösítettek.
2017. márc. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelőtől kérdezem; rengeteg ilyen és ehhez hasonló kommentet olvastam a Xantusról. Te is oda jársz?
2017. márc. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én jól éreztem magam a gimimben, most is gondolkodás nélkül újra azt választanám, de 11-12. koromban volt egy év, amikor nagyon utáltam. Nem magát a gimit, (mert a tanárok, az osztály is jó volt) hanem az egész rendszer napi monotonitását: a napi átl. 8 órát, 45 percenként ki meg be egyik tanteremből a másikba, egyes tárgyakból a tananyagokat, a számonkéréseket mindent (pedig még csak nem is igen kellett tanulnom, a legtöbb tárgyból megerőltetés nélkül 5-ös voltam, és szerettek is a tanárok). Szóval szerintem egy bizonyos fokig ez természetes is ebben az életkorban.


Nagyon vártam az egyetemet, de itt is megvannak a rendszernek a maga problémái. Úgy általánosságban ezt is szeretem, de a részletek most is sok bosszúságot tudnak okozni.

2017. márc. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok:

Nem, én egy kaposvári gimibe jártam.

2017. márc. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, de tudtam,hogy ez lesz.

Keresztény gimibe járok, teljesen más gondolkodású emberek járnak ide, de nem bánom általánosban eléggé elzüllött voltam, mindent kipróbáltam amit akartam.

2017. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rocker15 válasza:
Én most kezdtem, vártam eleinte jó volt a társaság de már nagyon utálom az egészet..
2017. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!