Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bioszból érettségizők. Mennyir...

Bioszból érettségizők. Mennyire érzitek magatokat felkészültnek, ill. mit néztek ma még át, mennyit fogtok ma még tanulni rá?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát... Én nem tanultam rá túl sokat, körülbelül három hete foglalkozok vele - kimaradtam középsuliból. Szóval ez aggódásra adna okot, de az elmúlt napokban folyamatosan csináltam a múlt évi érettségiket eddig egy lett 70 százalék alatt, három nyolcvan százalék felett, többi meg hetvenegykét százalékos lett, úgy hogy általában alig több, mint egy órát használtam ki a kettőből. Szóval ennek alapján szerintem nincs annyira okom a parázásra. :) Holnap majd picit odafigyelek jobban és kész. :D Nekem egy a lényeg, hetven százalék felett legyen, többi nem nagyon számít.

Egyébként úgy voltam vele, hogy amikor ellenőriztem a megoldásaimat, írogattam magamnak, hogy melyik részeknél volt gond, most délután pedig még átnézem azokat és vége. Hja, meg még egy érettségit nem csináltam meg, azt még megoldom. Estére pihenést tervezek már. :)

Hú de bőszavú lett xD

És te kedves kérdező?

2010. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biosz emeltre megyek, és gyakorlatilag az egész 12.-et végigtanultam :D Hétvégén átnéztem a növényeket/állatokat, tegnap az embert, ma az idegrendszert, és a genetikát. Próbálom magam nyugtatni, hogy a 3 óra nagyon sok idő, ha bepánikolnék, van időm lenyugtatni magam^^ A csütörtöki kémiától sokkal jobban félek.
2010. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, fél éve tanulom, előtte 2évig tanultam középsuliban aminek már 7-8éve. Csinálgattam a középszintű érettségi feladatsorokat és eddig mindegyik 4-es osztályzatú lenne, és úgy indultam el, hogy örülök ha az írásbeli 3-as lesz, majd javítok a szóbelin.Egész nap tanulok rá.
2010. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!