Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másfél hónap alatt fel tudok...

Másfél hónap alatt fel tudok készülni emelt történelem érettségire?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig még nem kezdtem el, munka mellett nem tudtam rávenni magam. Viszont mostanra, hogy lenne időm a tanulásra, már esélytelennek érzem. Azt sem tudom, hogyan kezdjek neki.


Szívesen fogadom olyanok tanácsát a felkészülésben, akik tettek emelt érettségit!


Köszönöm előre is!


2017. márc. 21. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnál? Csak tovább ne húzd az időt hanem már ma fogj neki tanulni, mégis jobb az ha végül 2 héttel hamarabb befejezed minthogy még épp 2-re lett volna szükséged ahhoz hogy befejezd. Másfél hónap rengeteg idő, ne hagyd hogy kifollyon a kezed közül, oszd be! És már ma most egy jó adagot tanulj meg belőle, jegyzeteld ki magadnak amit megtanultál s haladj ;). Jó tanulást!
2017. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel tudsz, de tedd meg azt a szívességet, hogy amint elolvasod ezt, felallsz a gép mellől, és nekikezdesz annak, amit az első mond. :)
2017. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már tanulok közben :)
2017. márc. 21. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? :)
2018. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!