Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha beírom egy egyetem nevét...

Ha beírom egy egyetem nevét és kijönnek hírességek, akkor Ők el is végezték, vagy csak oda jártak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 1. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jobb esetben el is végezték, de nem értem, miért van ennek bármi jelentősége.
2017. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha az van odaírva, hogy oda jártak, akkor oda jártak. Ha az, hogy ott diplomáztak, akkor ott diplomáztak. De nem tudom, milyen hírességekre gondolsz, gondolom nem mindegy, hogy Babits Mihály vagy Győzike járt arra az egyetemre. :D (mármint de, teljesen mindegy, a legtöbb egyetemre jártak híres emberek, ettől még semmi közöd nem lesz hozzájuk)
2017. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgyértem, hogyha mondjuk beírom, hogy Fordham Univesity csak így, akkor teljesen magától kiad egy listát: "híres diákok"... Pld Denzel Washington, Donald Trump, stb.

És akkor Ők most vajon oda jártak és esetleg félbe hagyták, vagy csak akkor kerülnek ilyen listába ha be is fejezték?


De a legtöb egyetemnél van ilyen lista.

2017. ápr. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!