Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az SZTE-ETSZK...

Szerintetek az SZTE-ETSZK diplomás ápoló szakon emelik a ponthatárt? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tavaly és tavaly előtt is 280 pont volt a ponthatár. Idén annyit könnyítettek a követelményeken ,hogy már az idegen nyelvek is beszámítanak. Nekem 314 pontom van. Szerintetek 34-el több pontot emelhetnek?
2017. ápr. 1. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy emelkedik a ponthatar. Sose semmit nem lehet elore tudni, kiveve amin kozponti hatar van .
2017. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentkeztél mashova is?
2017. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek jelöltem meg a nappalis képzést, másodiknak a levelezőset.
2017. ápr. 3. 21:06
 4/5 anonim válasza:
Tuti emelik, minden évben emelik vmennyivel. Szegedre járok az ETSZK-ra, immáon 3. éves diplomás ápolóira, kb vért izzadtunk ez első 3 félévnél, de megéri :)
2017. ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Irtam uzenetet
2018. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!