Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nincs interjúalanyom a szakdol...

Nincs interjúalanyom a szakdolgozathoz. Így ugrott az egész?

Figyelt kérdés
Még az elején igérgettek nekem, hogy segítenek, eljut a célszemélyekhez az interjú, de nem így lett. Min. 10 emberre lenne szükségem, ebből eddig van egy. Most akkor mi lesz? Már csak a kutatás része hiányzik a szakdolgozatból, de enélkül nem tudom folytatni. Még van kb. 3 hetem a szakdolgozat leadásáig, mindenem megvan, lehetséges ezért fogok csúszni? :(
2017. ápr. 4. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress saját magad interjú alanyt, ne várd, hogy majd találnak neked.

Valami speciális személy kell? Rokonok, barátok, csoporttársak körében nem tudod megcsinálni? Szüleid barátai, ismerősei? Volt iskolád?

2017. ápr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem tudsz keresni? Kik a célszemélyek? Ajánlj nekik vmi jutalmat, meghívod egy sörre, vagy akármit. Én egyetemista voltam, sörért bármit megcsináltam volna
2017. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ne viccelj. Kérdezz- felelek! Meg azután ott van Gipsz Jakab. Mi a téma?
2017. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Na most, ez a te szakdolgozatod, nem mással kell ígérgettetni, hanem magadnak keresgélni. Ez csak a legelső etap, az adóbevallásod elkészíttetésére sem ígéreteket kell majd begyűjtened.

Igen, jó eséllyel csúszol emiatt, mert tíz megfelelő embert megtalálni és az anyagukat igényesen feldolgozni több lesz, mint 3 hét.

De ha online megoldható, én szívesen vállalkozom rá egynek.

2017. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keress csoportokat fb-n. Pl ha pesti vagy akkor a pesten hallottam vagy bármi más közösségi csoport. ha nem kell a személyes találkozó elküldöd neki a kérdéseket és kitöltve visszakapod.

Vagy esetleg ámblokk kiteheted ilyen google-ös kérdőívben és utána felrakod csoportba.

2017. ápr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!