Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Régebben szorgalmas voltam,...

Régebben szorgalmas voltam, az utóbbi másfél évben azonban eljutottam arra a pontra, hogy megutáltam az egész tanulást! Mit tehetnék, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés

Eljutottam arra a pontra, hogy megutáltam a tanulást, utálok bejárni a suliba, utálom azt, hogy olyanokat is megtanultatnak velem, amiket soha nem fogok használni. Unom ezt az egész monoton életet, reggel felkelek, bemegyek, végiszendvedem az egész napot, majd hazamegyek és estig tanulok. Soha nincs időm arra, amit szeretnék csinálni(továbbtanulás irányában is), egyszerűen rosszul vagyok már a tanulás gondolatától, az iskolától, attól, hogy minden nap reggel felkelek és megint suliba kell menni. Állandóan stresszelek mindenen, mindig ideges vagyok.

Szorongó típus vagyok, mindig is meg akartam felelni másoknak, de már nem bírom! Változatosabban szeretnék élni!

Még két évem van a gimiből, de úgy érzem nem fogom kibírni:/ Sokszor volt már, hogy szó szerint megbetegítettem magam, csak, hogy ne kellessen bemennem.

Kérlek szépen, segítsetek, hogyan tudnám "túlélni"?:/:(

Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L



2017. márc. 15. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos érdemben nem tudok tanácsot adni, csak el tudom mondani, hogy nem olyan ritka, hogy ezt érzed most:(

Én 11. osztály második félévében kezdtem így érezni, sajnos csak az segített, hogy 12. közepe felé már belátható időtávra került az érettségi.

NE ronts! Ne játszd el az esélyed, hogy továbbtanulhass, ahol szeretnél!

2017. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
pont ugyanez van velem is:( 17/l nyekes vtam, öt évet kell összesen itt rohadni..próbáld meg megtalálni azt, ami téged érdekel és a többibe nem kell akkora energiát fektetni. úgy valamivel túlélhetőbb..:)
2017. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!