Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti csináltatok volna valamit...

Ti csináltatok volna valamit a helyemben, vagy ti is csak "lenyeltétek" volna az egészet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt egy zh-nk, ahol egyik haveromnak a tanár még a rossz megoldásokat is elfogadta s így majdnem max pontos lett a zh-ja, míg én megbuktam rajta. De összehasonlítottam a válaszainkat és ha nekem is elfogadta volna ugyanazokat a rossz megoldásokat, akkor nem buktam volna meg a zh-n. Nem egymás mellett ültünk, tehát nem tudtam róla puskázni (ha bárkiben is felmerülne a puskázás és hogy erre rájött a tanár és dolgok), valamint olyat sem kaptunk, hogy hány pontunk lett vagy mi volt rossz a megoldásunkban, csak annyi, hogy megbuktál e vagy átmentél rajta. Az órán beszéltük meg a helyes válaszokat.


A tanárhoz nem mentem el megkérdezni, hogy ez most akkor mi, mert nem akartam, hogy megjegyezze a fejemet s a további zh-kban is kitoljon velem, akár még jobban. Illetve eléggé feldühített a dolog, normális kulturált hangerőmet nem tudtam volna megőrizni, míg erről beszélgettem volna vele.



2017. ápr. 16. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Bocsi a kérdésért, de...

Egyetemre jársz?

Mert ha igen, szégyeld össze magad, és viselkedj felnőttként!

Tehát rossz válaszokat adtál meg, és megbuktál... Nem értem a problémád. Ha valaki rossz válaszokat írt és átment, pedig ő is megbukott volna, mehetsz a tanárhoz, hogy őt is buktassa meg. A helyzet így fair lesz, de garantáltan mind a ketten megutálnak.


Ahelyett, hogy a kiskaput keresbéd, készülj a pótra, amihez sok,sikert kívánok!


Amúgyis milyen szakember lenne belőled, ha a tanár a rossz válaszokra átengedne?!

2017. ápr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Üdv,


igazad van. Csak azért zavaró ez a kettős mérce. Azt azért még mindig felháborítónak tartom, hogy semmiféle visszajelzést nem adott, hogy hány pontot értünk el vagy bármi. Más csoportok kaptak rendesen visszajelzést, elért pontszám, még százalékot is. Nekünk meg rávágta, hogy "hát zh-nál nem szokás olyat". Azért ez sejtet valamire szerintem. Mindegy. Tanulok a pótra.


Köszönöm a válaszodat!

2017. ápr. 17. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem nyeltem volna le, de lehet, hogy a haverod valóban lenyelte. :-))
2017. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!