Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor most pontosan mik is...

Akkor most pontosan mik is kellenek a tanító szakra?

Figyelt kérdés
Van ugye az alkalmassági vizsga, ahol énekelni meg felolvasni és hasonlóakat kell. És van egy papír amit a háziorvossal kell aláíratni hogy egészséges vagyok. Eddig azt hittem, ennyi dolog van. Na most régebben valami olyasmit is láttam, hogy alkalmassági vizsgálat... ez micsoda? Még a háziorvos által aláírt papír mellett külön egy ilyen alkalmassági vizsgálatra is el kell menni? Ja meg elvileg még tüdőszűrésről is kell igazolás, ezt csak most láttam... ezeken kívül ugye más nincs már? És légyszi valaki írja meg, mi ez az alkalmassági vizsga! Egészen pontosan a Károli tanító szakról van szó...

2017. ápr. 19. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:

*És légyszi valaki írja meg, mi ez az alkalmassági VIZSGÁLAT


Bocsánat, elírtam :)

2017. ápr. 19. 20:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkalmassági vizsga=alkalmassági vizsgálat, dettó egy a jelentése. És igen,ennyi kell : háziorvosi papír,tüdőszűrő lelet, az alkalmassági vizsgára behívót kapsz, valamint amit esetleg nem írtál lesz egy kb 4000ftos díja az alkalmasságinak,ez is fontos,mert ha nem fizeted be nem kezdheted meg a vizsgát.
2017. ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a segiteseged :)
2017. ápr. 24. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!