Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítónő szeretnék lenni, de...

Tanítónő szeretnék lenni, de tartok az alkalmassági "ének" részétől? Jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Eddig úgy számoltam, hogy a pontok meglennének (magasabb céljaim is lehetnének, de én már kicsi korom óta ez szeretnék lenni). Ének-zenei általános iskolába jártam, háromféle hangszerről van bizonyítványom, hogy tudok rajtuk játszani (az egyik pont a furulya). Szép kiejtési versenyt is nyertem, tehát érthető a beszédem. Edzeni heti 5x járok, tehát a tesi része is bízom benne, hogy meglenne. De az énektől egyszerűen rettegek. Szolfézsból is van alapvizsgám, de rettentően félek, hogy ott majd remeg a hangom és képtelen leszek énekelni, abban a vizsgahelyzetben. Egyszerűen ezt érzem. Másnak mennyire volt szép hangja? Mindenki aránylag tökéletesen énekel vagy azért ez egy "átlag" hangú nőnek sikerülhet? Fontos lenne, hogy őszintén mondjátok meg! Köszönöm!

2017. jan. 15. 20:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!