Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora az eselye a bukásnak?

Mekkora az eselye a bukásnak?

Figyelt kérdés
Elso félévbe hàrmas voltam,masodik féléves átlagon 1,86 az egesz éves viszont még igy is 2,23 van meg egy témazáró.Èretsegi előtt állok.szerintetek kellene félnem?

2017. ápr. 20. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen kellene. Hogy cseszted így el? Miért nem tanulsz?
2017. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon is kellene félned... Illetve bocsánat, nem félned kellene, hanem tanulni, de nagyon gyorsan.


Arra azért kíváncsi lennék, mit keres ez a kérdés a saját vállalkozás rovatban? :-)

2017. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja jófej a tanár, akkor nem fogja azt eljátszani, hogy most így az utolsó pár hétben megszivat. De hallottam már olyat is, hogy egy magyartanár azt mondta a diáknak 2-es átlagra, hogy ha nem tanul meg egy hét alatt következő hétre 12 verset, akkor megbuktatja. Szóval te tudod, hogy jófej-e a tanárod. Amúgy próbálgasd ki. Számolj átlagot, úgy, hogy hozzáteszel még 1-et, és egyel többel is osztot el, mert ugye egyel többet adtál hozzá; aztán tegyél hozzá mégegy nemjó jegyet, és nézd meg azzal is az átlagodat; meg egyébként a te iskoládra vonatkozó kettesmegadási szabályokból te többet tudsz. Meg hogy tényleg mennyire aranyos a tanárod, mennyire akarna megszivatni, mennyire rokonszenvezik veled vagy utál.
2017. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha át is engednek, a matek érettségi lehet nehéz lesz
2017. ápr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy még van egy tz? Vannak olyan tanárok, akik a témazáró átlagait is külön nézik, hogy annak is meg kell lennie 2,0-nak. Nekem volt egy olyan tanárom, aki ezt is kikötötte.
2017. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*Attól függ, hány jegynek az értékét osztottad el hány felé
2017. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*Jaj, bocsi, 3,5,6vagyok, lehet , hogy nem jól írtam a végét, szóval az alatt az átlagszámításra utalok
2017. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Három hatmas tzm van kettő kettes es sajna a masodik félévben van ket egyesem ,eslo félévben nem volt egysem
2017. ápr. 21. 08:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak az egyik egyes tz
2017. ápr. 21. 09:02
 10/10 anonim válasza:
Ja nem ártana félned.
2017. ápr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!