Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan van esélye egy bérrabsz...

Hogyan van esélye egy bérrabszolga kisembernek kitörni a mókuskerékből?

Figyelt kérdés
Egy átlag embernek, egy nagyvárosban él, bérel egy kis garzont, férretehet havi 10-20 ezret, 12 órában robotol. Milyen vállalkozást kezdhet?
2016. nov. 27. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi tőke van?
2016. nov. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Emellett szinte semmilyet, mert se pénze, se ideje nincs rá. Főleg idő és energia kérdése, ha van a háttérben szakértelem és ötlet.
2016. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mennyi tőke? általában 100E ft, egy balatoni nyaralásra.
2016. nov. 27. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

termékeladásra kell ráállni. Minden más mesés pénzkeresési módszert felejts el.


vagy nyelvtanulás, és munkahely váltás.


Most láttam egy hirdetést, hogy bp-en, angol telefonos operátort keresnek ügyfélpanaszok kezelésére. bruttó 300e, érettségi meg nyelvtudás kell hozzá!

2016. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen termékeladásra? Az eBay tele van házilag készített olcsó dísztárgyakkal, meg az esty.
2016. nov. 27. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát pont az. Sokan nem akarnak ebayről rendelni, mert sok idő, vagy angolul van, félnek a vámtól stb. De van aki megveszi aliexpressen olcsón, aztán árulja a vaterán ugyanazt +15%-ért.
2016. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

#5 igen, és?


Pont tegnap adtam el egy terméket amit az ebayről rendeltem. Megvettem 1200ért, eladtam 4700ért.


+ azóta már 2en érdeklődtek, hogy van e még belőle, meg lehet e venni!

2016. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!