Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME-re ne menjek infó tudás...

BME-re ne menjek infó tudás nélkül?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat matekzseninek se nagy fizikusnak, de azok azért (remélhetőleg) kellő képpen mennek. Viszont infó az nem. Csak a nagyon alap megy max középszintű érettségi vagy annyi se. Semmi programozás és hasonlók csak weblap szerk. Word, Excel és pici access.

Matekból a függvények és vektorok se mennek annyira,de azokat azért gyűröm próbálkozok feladatokkal ill. az elmélettel.

Nagy hátrány ez a gépész szakoknál? Vagy energetikán esetleg villamosmérnöki szakon?



2017. ápr. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
gépésznél nem lényeg annyira a programozás. 2 tárgyat kell csak túlélni belőle. Villanykaron fontosabb
2017. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Most kicsit nyugodtabb vagyok:)
2017. ápr. 20. 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én pl úgy vagyok itt, hogy az info ment középsulis része, de a programozáshoz gyökér vagyok. mind2 tárgyat teljesítettem, programozni azóta sem tudok XD
2017. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mérnöki praxioshoz hozzátartozik az alapvető informatikai eszközök kezelése.

De ha pl jó vagy CAD-ben vagy pl Excelben tudsz solver bővítménnyel komolyabb problémákat megoldani akkor elég jó helyzetben lehetsz.

2017. ápr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gépészkaron egyedül mechatronikán van sok programozás
2017. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mechatronikában nem is gondolkoztam

És sajnos komolyabb feladatokat se tudnék megcsinálni

Köszönöm a válaszokat:)

2017. ápr. 21. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!