Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Németbe mennék, de ittkellene hagynom a kapcsolataim. Elég kötödös tipus vagyok tudom hogy rossz lenne kint egyedul. Am faterral lennék de azért hiányozna par személy. Itt kerestem 100000ft of ott 400000 ft lenne a jovedelmem. 23 vagyok fiu van tapasztalata valakinek ? End area lennek kivancsi h a nemetek ismerkednek magyarokkal? Eljarogatos vagyok milyen ott az elet?
2017. márc. 19. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

a 400000ért jóval kevesebbet kapsz mint nálunk, kivéve ha csak sört veszel, az olcsóbb németben. barátkoznak magyarokkal, jó hírünk van kint, de sok minden nincs ami nálunk van, fárasztóak tudnak lenni, stb stb...


szerintem menj ki, nézd meg, azt ha unod vagy nem tetszik bármikor hazajöhetsz. sok sikert kívánok hozzá.

2017. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgyhogy menj, mert tapasztalattal mindenképp gazdagodsz, és a haverjaid itt lesznek akkor is amikor visszajössz.
2017. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!