Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tuti puskázási ötlet valakinek?

Tuti puskázási ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
Kidolgozott 100 tételszobeli, kb ennyi irásbeli esszé kérdés, ezernyi oldal anyag hozzá. Persze elolvasom 1x de 2gyerek, munka mellett, 40 év felett kell a biztosíték. Ez kötelező vizsga, meg kell csinálnom. Telo, okosóra, headset kizárva(tiltják).
2017. ápr. 22. 07:50
 1/2 anonim válasza:
100%
Kis cetlire fel szoktam irni és a térdemre rakom. Pulcsi ujjba is csempészhető. Ha a térdemen van akkor felteszem a másik lábam hogy takarja ha a tanár figyel. Aztán ezt a tolltartomhoz is szoktam rakni, tolltartó és doga köué és felszoktem tenni a kezem takarásnak. Illetve a lapra is szoktam rakni. Cipőtalpra is ragasztható. Óra számlapjára is lehet ragasztani valamit (de úgy hogy nyomtalanul lejöjjön)
2017. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kb. térdig érő szoknya + a combodra írod a puskát. Csak nem fogják azt mondani, h húzd fel. Nekem ez bevált
2017. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!