Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akkor ha pénzügy és számvitelr...

Akkor ha pénzügy és számvitelre szeretnék majd menni akkor a matek fakultációnál mit válasszak emelt vagy közép fokú felzárkóztatót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is erre a szakra szeretnék majd menni. Én emelt szinten tanulom 7.óta a matekot. Szerintem mindenképp megéri emelt szinten tanulni. Ha két év múlva érettségizel akkor neked már kötelező is lesz egyből emelt szintűzni. Közgázra amúgy is nagyon kell a matek és lehet h egy mostani közép szintű felkészítés nem adja meg az alapokat amik ott majd kelleni fognak.
2010. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen 2012-ben fogok érettségizni így ha be is fog következni hogy egy kötelező emelt akkor jól is járok köszi!

most te hányadikos vagy?és hogy hova akarsz majd pénzügyön tanulni?

2010. máj. 14. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!